Škola jako cesta, ne cíl. 03042018 - 06.04.2018. Divadelní festival v Odrách. 04042018 - 05.04.2018. Ústní část, kvinta. Písemná maturita z ČJ. V hostivařském kostelíku, od 1630 hodin. Pro děti ředitelské volno. Přijímací zkoušky a Den Země. Pedagogická rada a třídní schůzky. 102 00 Praha 10 - Hostivař. Ředitelna fax 420 271750632. Sexta navštívila ve dnech 5. a 6. února 2018 Terezín, více zde. Výměnný pobyt ve Francii. Lyžařský kurz primy B. Druhý týden v lednu byla prima B na lyžáku - více zde.

OVERVIEW

The web page krestanskegymnazium.cz presently has an average traffic classification of zero (the lower the more users). We have crawled twenty pages inside the web page krestanskegymnazium.cz and found five websites interfacing with krestanskegymnazium.cz.

KRESTANSKEGYMNAZIUM.CZ TRAFFIC

The web page krestanskegymnazium.cz is seeing fluctuating quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for krestanskegymnazium.cz

Traffic ranking (by month) for krestanskegymnazium.cz

Traffic ranking by day of the week for krestanskegymnazium.cz

LINKS TO KRESTANSKEGYMNAZIUM.CZ

Třídní stránky jednoduše a zdarma TřídníStránky.cz

Komunikujte se svou třídou online. Žáci a jejich rodiče budou mít všechny potřebné informace na jednom místě. Třídní stránky je možné prohlížet a spravovat teké v mobilním telefonu. Žáci a rodiče tak mohou sledovat dění ve třídě i v případě, že zrovna nemají přístup k počítači. Základní verze TřídníStránek je zcela zdarma, a to včetně všech potřebných funkcí.

WHAT DOES KRESTANSKEGYMNAZIUM.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of krestanskegymnazium.cz Mobile Screenshot of krestanskegymnazium.cz Tablet Screenshot of krestanskegymnazium.cz

KRESTANSKEGYMNAZIUM.CZ SERVER

Our crawlers caught that a lone root page on krestanskegymnazium.cz took nine hundred and twenty-five milliseconds to load. We could not detect a SSL certificate, so therefore we consider krestanskegymnazium.cz not secure.
81.2.194.154

We caught that this domain is employing the Apache os.

Krestanskegymnazium.cz

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page has the following in the web site, "Škola jako cesta, ne cíl." I saw that the web page also stated " V hostivařském kostelíku, od 1630 hodin." They also said " Přijímací zkoušky a Den Země. Pedagogická rada a třídní schůzky. 102 00 Praha 10 - Hostivař. Ředitelna fax 420 271750632. Sexta navštívila ve dnech 5. února 2018 Terezín, více zde. Druhý týden v lednu byla prima B na lyžáku - více zde."

SEE SUBSEQUENT WEB PAGES

Kresťanské tlačené časopisy na jednom mieste Krestanskemedia.sk

Všetky kresťanské filmy s náboženskou tématikou pokope online. Nájdete tu krestanské filmy dabované, ale v pôvodnom znení. Dialóg CIRKEV alebo ZDRUŽENIA? Názov tejto besedy sme zvolili celkom zámerne tak trochu provokačný a nie porovnávajúci. Možno niekomu príde takým aj zloženie besedujú cich bez odporcov občianskych združení. Veríme, že čítať viac.

Křesťanské odkazy rozcestník

Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne. Knihy videa a mp3 ke stažení. Základy víry, jak se stát křesťanem. Vytvořte si vlastní web zdarma! Moderní webové stránky za 5 minut.

Psychologické služby

Občianske združenie Poradenské centrum Iná možnosť. Pri emocion álnych, vzťahových a psychosomatických ťažkostiach. Pre jednotlivcov, páry a rodiny. S rešpektom k duchovnému rozmeru bytia človeka.

Historie pobytů na Nivách

Historie hromadných pobytů křesťanů na Nivách začíná čtvrtkem 11. 1966, kdy se pod vedením br. Karla Kořínka vracela mládež z Vysokých Tater domů a na poslední 4 dny z dvoutýdenní dovolené zavítala část z nich na Nivy. Ve Vysokých Tatrách byla mládež, dá se říct, z celého Československa. Dnešní stav chalupy je dílem velkého kolektivu dobrovolníků jak v darech, tak i v jejich volném čase a námaze. Nivská chalupa nejenže reprezentuje Křesťanské sbory ČR na veřejnosti, ale .

Kresťanské zbory na Slovensku

Jeden je váš Učiteľ, Kristus, a vy všetci ste bratia.